ASENA SEVİNÇ’TEN SPİRİTÜEL BİR ROMAN: AŞKIN YOLCULUĞU

Nereye gidersen git, adımladığın senin hikayendir!
Aşkın aşk olduğunu nasıl anlar insan? Onun peşine düştüğünde, nerden başlar yolculuğun ve nereye gider?
Yazar Asena Sevinç’in ikinci romanı Aşkın Yolculuğu, bir astro-fotoğrafçı olan Mihman’ın fotoğraf çekmek için gittiği Sahra Çölü’nde, bir Bedevi çadırında çalışan Sahra’ya aşık olmasıyla başlar. Ancak aşk, sanılanın aksine işin kolay kısmıdır ve zor olan yine kavuşmaktır!
Mihman’ı İstanbul’dan Marakeş’e oradan da İspanya sokaklarına uzanan bir maceraya sürükleyen onu bir kez daha görme arzusu, Mihman için kendi ruhsal kapılarını aralamayı, içindeki dipsiz kuyuları cesurca arşınlamayı ve sonunda kendi hikayesini temize çekmeyi de beraberinde getirecektir.
Özel bir şifa tekniği olan Teta Healing’e ait unsurlar taşıyan ve Mihman’ın aşk yolculuğu üzerinden okurun da kendisini şifalandırmasına olanak sağlayan kitap, aynı zamanda okurlarına bilinçaltı pratikleri yaptırarak spiritüel açılımlar yaşatıyor.
Aşkın Yolculuğu ile inanç ve davranışlarınızı bir kez daha gözden geçirecek, mental ve ruhsal alışkanlıklarınızı sorgulayacak ve bunların hayatınızda yarattıkları gerçekliklerin farkına vararak bilinçaltınızdaki karanlık odaların ışıklarını yakacaksınız.
Tutku dolu bir roman olan Aşkın Yolculuğu, aşk uğruna kendini dönüştürmeyi göze alanlar için ellerinden düşüremeyecekleri bir kitap.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*